פולסים אלקטרומגנטיים

פולסים אלקטרו מגנטיים

גוף האדם מורכב משרירים, רקמות, עצמות, עצבים ולעיתים תזוזה קטנה באחד מהם או איחוי לא מושלם עלולים לגרום לכאבים כרוניים בגב, בברכיים, בצוואר ובאזורים נוספים בגוף. טיפול באמצעות מיטת פולסים אלקטרומגנטיים משתנים מסייע למטופל לחוש הקלה בכאבים כבר מהטיפול הראשון ומאפשר לו שגרת חיים נוחה וקלה יותר.

תהליך ריפוי מתמשך

טיפול בכאבי כתפיים

ראשית, חשוב להדגיש שאף כי ההקלה בכאבים מורגשת כבר מהטיפול הראשון, הרי שמדובר בתהליך במסגרתו הריפוי מתרחש לאורך סדרה של טיפולים. כבר לאחר מספר טיפולים – ובוודאי בסופה של סדרת הטיפולים ניתן לחוש איך הכאבים שלא מזמן היו חלק בלתי נפרד משגרת החיים – עוזבים את הגוף בהדרגה. הטיפול מתאים עבור מרבית סוגי הכאבים, כאשר בנוסף לטיפולים עצמם אנו מעניקים ליווי לאחר סדרת הטיפולים הראשוניים, באמצעות טיפולי שימור אחת לחודשיים.

כיצד פועל הטיפול?

הרפואה הקונבנציונלית לא מציעה עבורנו את הפתרון הטוב ביותר שניתן לקבל. כולנו רוצים להימנע מניתוחים או נטילת כדורים ואכן מיטת פולסים אלקטרומגנטיים משתנים יכולה לסייע לנו בכך. למעשה מדובר בשיטה חדשנית שבה הפולסים האלקטרומגנטיים משפיעים על תאי הגוף וניכר שיפור מידי ביכולת התפקוד שלהם. בתמצית, פעולה זו גורמת להפסקת הכאב ומאפשרת לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים או פציעות ופגיעות מבניות המלוות אותם שנים רבות לחיות ללא כאבים ולבצע פעולות שבעבר לא יכלו לבצע בצורה קלה ופשוטה.

מהם היתרונות המרכזיים של טכנולוגיית הפולסים האלקטרומגנטיים המשתנים?

טכנולוגיית הטיפול PEMT (Pulsed Electromagnetic Therapy) מאושרת על ידי ארגון ה-FDA האמריקאי לטיפול בכאבים כרוניים ובבעיות בריאותיות נוספות, ונתמכת על ידי אלפי מחקרים מדעיים קליניים.

בהמשך נרחיב אודות היתרונות השונים. אולם כבר בתחילת הדרך, כדאי להכיר את היתרונות המרכזיים של הטכנולוגיה, אשר בין היתר מסייעת ב:

 • זרימת דם משופרת ומעבר חמצן לכל חלקי הגוף
 • טיפול במקור לכאבים – ולא רק בסימפטום
 • שיפור הזיכרון
 • טיפול בבעיות ורידים (וריקוז)
 • שיפור ניכר במערכת ההורמונאלית
 • שיפור בתפקוד מערכת העיכול (כולל דלקות)
 • חיזוק המערכת החיסונית
 • תרומה לשינה טובה בלילות
 • יצירת מצב רוח חיובי באופן כללי
 • טיפול בדלקות, כאבים כרוניים, פיברומיאלגיה ועוד
 • טיפול במגוון רחב של בעיות אורתופדיות
 • שיפור כל תפקודי הגוף – כולל עצבי הראייה

וכעת, הבה נבחן את הנושא יותר מקרוב.

טיפול בכאבי ברכיים

מה עושים הפולסים האלקטרומגנטיים לגוף המטופל?

שיטת הטיפול באמצעות פולסים אלקטרומגנטיים חשמליים משתנים מאושרת על ידי ה-FDA האמריקאי ופועלת על השדה האלקטרומגנטי הקיים סביב ובתוכו של כל תא ותא בגופנו. הפולסים המשתנים מחזירים את האיזון לשדה האלקטרומגנטי של תאי גופנו וכפי שמיד נסביר – משפרים את זרימת הדם ומאפשרים לחמצן להגיע לרקמות הגוף השונות בצורה קלה יותר.

מדוע לבחור בטיפול באמצעות פולסים אלקטרומגנטיים משתנים?

לטיפול בכאבים באמצעות פולסים אלקטרומגנטיים יש כאמור יתרונות על פני טיפולים בשיטות אחרות, ומלבד העובדה שהטיפול מעביר את הכאבים לחלוטין – רשימת היתרונות כוללת גם מרכיבים נוספים.

מתאים למגוון רחב של כאבים

הטיפול יעיל נגד בעיות כאב כרוניות או בעיות אורטופדיות כרוניות, דלקות והסתיידויות בכתפיים, פגיעות סחוס בברכיים, פריצות דיסק בצוואר או בגב, דלקת בגיס האכילס ועוד.

שיפור זרימת הדם בגוף

הטיפול מאפשר זרימה טובה יותר של הדם ומשפר את מעבר החמצן לכל חלקי הגוף, מאיץ את זרימת הדם ברגליים, מונע בעיות שונות בוורידים ומוביל לשיפור באספקת החמצן לתאים בגוף.

טיפול במקור הכאבים

הטיפול מתייחס לשורש הכאב. למעשה, כיוון שיש טיפול במקור הכאב התוצאות ניתנות לשימור. במילים אחרות, לא מדובר בטיפול שמעביר את הכאב באופן זמני אלא מטפל בבעיה האמיתית – וכך מאפשר לתחזק את האפקט לאורך זמן ולוודא שהכאב לא יחזור.

שיפור כללי במערכות הגוף השונות

כל אלו גורמים בסופו של דבר למצב שבו אנחנו מרגישים טוב יותר, ישנים טוב יותר ובמקרים מסוימים אפילו רואים יותר חד יותר – הודות לכך שהטיפול גם משפר יעילותה של מערכת הראיה.

מכשור חדשני ומתקדם שמוביל לתוצאות

אם כן, מיטת פולסים אלקטרומגנטיים משתנים הוכתרה על ידי רבים כפתרון המועדף לטיפול בכאבים הכרוניים או כאבים חזקים אחרים. אם בוחנים את התוצאות ואת ההישגים שהטיפולים באמצעות פולסים אלקטרומגנטיים משתנים מובילים אליהם – מגיעים למסקנה ברורה שהשיטה אכן עובדת והמחקרים תומכים בכך. הצלחת הטיפולים נובעת מן המכשור החדשני והמתקדם שבו נעשה שימוש בעת הטיפולים עצמם, אשר נוצר המטרה להחזיר את המטופל לחיים ללא כאבים. בזכות הידע הנצבר במהלך השנים ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת המעורבת בטיפולים, זוהי אינה משימה בלתי אפשרית.

מי נזקק בדרך כלל לטיפול בפולסים אלקטרומגנטיים משתנים?

טיפול במיטת פולסים אלקטרומגנטיים משתנים מתאימה לכל סוגי המטופלים, ובפרט נגד כאבים הנגרמים מתאונות, פציעות, חבלות, שברים וטראומות נוספות לרקמות הגוף. חלק לא מועט מהכאבים מלווה גם בדלקות או תופעות לוואי אחרות ובזכות הטכנולוגיה המתקדמת ניתן כיום להתמודד גם עם מצבים מורכבים ומסובכים יותר.

האם הטיפול מתאים לכל הגילאים?

מבחינה טכנולוגית, הטיפולים מתאימים לכל הגילאים, בין אם מדובר באנשים בני 20 שמתאמנים בפעילות ספורטיבית במהלך השבוע, בבני 60 המעוניינים להגיע ממקום למקום בהליכה נטולת כאבים או בקשישים הזקוקים להקלה מן הכאב. הטיפולים במרפאת מעיינות ניתנים לכל אדם בגילאי 18-90.

האספקט הפסיכולוגי של הכאב – שכדאי להכיר

ישנם מטופלים הסובלים מכאבים חזקים, המגיעים לעיתים עם חשש מסוים לטיפול והניסיון מלמד שסביר להניח שאותם מטופלים כבר ניסו שיטות מסוימות בעבר, שלא צלחו.

במקרים אלו, האספקט הפסיכולוגי מהווה חסם נפוץ, אולם אותו ניסיון מלמד גם שמטופלים אלו יכולים בסבירות גבוהה לשפר את מצבם ולהתמודד עם הכאבים בצורה טובה הרבה יותר – אפילו עד כדי ריפוי מקור הכאב והיפרדות מוחלטת מן הכאבים הכרוניים.

טיפול בכאבים ללא תופעות לוואי

בבואנו לבחון טיפול בשיטה כזו או אחרת, אנו כבני אדם – מטפלים ומטופלים כאחד – לא מסתכלים על הטיפול באופן נקודתי, אלא משתדלים לראות את מערכת השיקולים בצורה רחבה. בוודאי שמלבד הרצון העז לטפל בכאב, אנו גם מעוניינים בטיפול שלא יהיה כרוך בתופעות לוואי קשות, העלולות להעיב על הצלחתו של הטיפול ואף להרתיע לחלוטין מנקיטה בשיטות טיפול מסוימות. בניגוד לשיטות נפוצות הכוללות טיפול תרופתי, התערבות כירורגית או דרכים נוספות להקלה בכאב, השימוש במיטת פולסים אלקטרומגנטיים משתנים הוא נטול תופעות לוואי.

שילוב פולסים אלקטרומגנטיים עם פתרונות מכניים

בנוסף לטיפול המתקדם בעזרת מיטת פולסים אלקטרומגנטיים משתנים, מטופלים יכולים לשלב מגוון רחב של פתרונות נוספים, שיתמכו בתהליך הריפוי ויסייעו במניעה של הופעת הכאבים בזמנים מסוימים – ובכך להילחם בכאב גם בבית ובחיי היום יום, מחוץ לטיפול עצמו. מוצרים נלווים שבכוחם לסייע כוללים מדרסים, תחבושות מיוחדות, מקבעים שמחזקים את השרירים ותומכים בעצמות, כמו גם מוצרים נוספים שיאפשרו למטופלים להתנהל מבחינה גופנית בצורה נטולת כאבים.

בזכות מוצרים נוספים כגון אלו, ניתן להשלים את הטיפול בפולסים אלקטרומגנטיים משתנים, לזרז את הופעת התחושה נטולת הכאבים שהטיפול עצמו מקנה – ולסייע בשימורה גם ללא שימוש במשככי כאבים מסוגים שונים. מובן שלכל מטופל מתאימים מוצרים שונים. התפקיד של אנשי המקצוע המתמחים בכך הוא להתאים את המוצרים הנכונים לכל אדם.

כל התנאים להיפטרות מוצלחת מהכאבים

מרפאת מעיינות הוקמה על מנת לסייע לאנשים להיפתר מכאבים, ומעמידה לרשותך את האפשרות להחזיר את הגוף לתפקוד נטול כאבים, ללא תלות בטיפולים תרופתיים.

 • למטופלים שאינם מבוטחים בביטוח בריאות פרטי, אלא מבוטחים דרך קופות החולים, תינתן הנחה בשיעור של 5 אחוזים, במטרה לאפשר לכמה שיותר אנשים להיפטר מהכאבים בדרך הנכונה והמוכחת.
 • במקביל לכך, הטיפולים ניתנים במרפאת מעיינות בכיסוי מלא מטעם חברות הביטוח הפרטיות (הראל, מנורה, איילון, הפניקס ועוד).
 • כמו כן, במרפאה ממתין לכם צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתחום הטיפול בכאב, המחזיק בהסמכה הנדרשת להפעלת גלי הלם ובטיפול באמצעות רפואת פולסים.
 • אנו מעניקים לכל מטופל יחס חם, אישי, אדיב, אמין ומקצועי – ועושים שימוש במכשירים החדישים והמתקדמים ביותר בתחום הפולסים האלקטרומגנטיים המשתנים (תוצרת 2018) המגבירים מאוד את הסיכויים לכך שהטיפולים יובילו לתוצאות המיוחלות.

לפרטים נוספים, נציגי מרפאת מעיינות ממתינים לפנייתך
על מנת לתאם עבורך מפגש ייעוץ ללא התחייבות!

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם