שעות פעילות : ימים א-ה בין השעות 8:00-22:00 | יום ו 8:00-13:00
073-3744-757 | 055-7044970 
  הרצל 52 , ראשון לציון

 


אין אונות

אימפוטנציה - או בעברית "אין אונות" - מתארת מצב במסגרתו קיים ליקוי בתפקוד המיני הגברי ובאופן ספציפי: חוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה של הפין הזכרי. ההשלכות המידיות של אין אונות הן חוסר יכולת לקיים מגע מיני מספק, בעוד בטווח הארוך הן גם באות לידי ביטוי בפגיעה בתחושת הביטחון, הדימוי העצמי והרווחה. עם זאת, חשוב לדעת שההפרעות אינן אחידות באופיין ולכן גם הטיפול באין אונות צריך להיות מקיף ויסודי.


שכיחות אין אונות באוכלוסייה

הבעיה העיקרית עם אין אונות היא שגברים רבים מובכים ממנה. השכיחות באוכלוסייה גבוהה מכפי שנהוג לחשוב והיא מתייחסת לגברים בטווח רחב של גילאים, לרבות צעירים שלכאורה לא אמורים לסבול מהבעיה. כמו כן, מחקרים קובעים שבעיית אין אונות מהווה אינדיקציה לבריאות כללית ושלעיתים בעיות זקפה הן רק סימפטום של מחלה חמורה יותר כגון מחלת כלי דם ועורקים.


סיבות לאין אונות

יש כמה סיבות שמזוהות עם אין אונות. ראשית, רוב הגברים שסובלים מאימפוטנציה נוטלים תרופות שמשפיעות עליהם לרעה. שנית, יש סיבות נפשיות ופסיכולוגיות שמזוהות עם אין אונות ועם חוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה לאורך זמן. שלישית, קיים קשר בין אין אונות לעייפות מצטברת ובעיקר להרגלים לא נכונים של אורח חיים ובהם תזונה לקויה, השמנת יתר, חוסר פעילות גופנית ועישון.


טיפול בשורש הבעיה ולא רק בסימפטום

הרפואה המודרנית מתמקדת בסימפטומים המופיעים על פני השטח בכל הנוגע לטיפול בגברים שסובלים באין אונות. בין היתר, שיטות הטיפול המסורתיות כוללות הקצאת תרופות, הזרקת חומרים לעידוד זקפה והתערבות כירורגית. כל אחד מהטיפולים הללו מתמקד בסימפטומים של תפקוד מיני לקוי ולא בשורש הבעיה, מה גם שהם עלולים לגרום לתופעות לוואי.


הפתרון: טכנולוגיית גלי הלם

החדשות הטובות הן שיש פתרון לאין אונות ושאפשר להשיג שיפור משמעותי באורח החיים ללא נטילת תרופות או התערבות כירורגית. הטיפול החדשני מבוסס על טכנולוגיית גלי הלם, הוא אינו פולשני או חודרני ואין לו תופעות לוואי. למעשה, באמצעות הטכנולוגיה החדשה של גלי הלם ניתן להגיע לשינויים משמעותיים בתוך זמן קצר.


מה מטרת הטיפול בגלי הלם?

הטיפול באין אונות באמצעות גלי הלם מתמקד בפתיחת סתימות בעורקי איבר המין ויוצר כלי דם חדשים. למעשה, טכנולוגיית גלי ההלם מוכרת מאוד בעולם הרפואי-מדעי אך רק לאחרונה היא החלה לשמש להזרמת דם לאיבר המין הגברי ולהתמודדות עם אימפוטנציה. בעקבות טיפול בגלי הלם הזקפה משתפרת והתוצאות נשמרות לתקופת זמן בלתי מוגבלת – כי הדגש הוא על מקור הבעיה ולא רק על הסימפטומים.


שילוב גלי הלם עם מיטת הפולסים האלקטרו מגנטיים משתנים

מיטת הפולסים האלקטרו מגנטיים משתנים מאפשרת לשפר עוד יותר את התוצאות של טיפול באין אונות בעזרת גלי הלם. בפרקטיקה החדשנית משלבים את גלי ההלם יחד עם מיטת הפולסים האלקטרו מגנטיים משתנים, כדי למנוע אין אונות ובעיות גברא שונות אצל גברים בכל הגילאים. בהמשך, מיטת הפולסים משפרת את זרימת הדם ואת מעבר החמצן לכל חלקי הגוף לרבות איבר המין, יש לה אחוזי הצלחה גבוהים בשיפור כל תפקודי הגוף לרבות עצבי הראייה והשימוש בה לא כרוך בכאב או בתופעות לוואי.


למי מתאים הטיפול?

קהל היעד העיקרי של טיפול באין אונות באמצעות גלי הלם ומיטת הפולסים האלקטרו מגנטיים משתנים הוא גברים שלא מגיבים לטיפול התרופתי. עם זאת, גם גברים שכבר התרגלו לטיפול תרופתי אבל סובלים בגללו מתופעות לוואי יכולים לנסות את היתרונות של גלי הלם ופולסים אלקטרו מגנטיים. כמו כן, ניתן לחזור לתפקוד מיני תקין בתוך זמן קצר מתום הטיפול בגלי הלם ופולסים אלקטרו מגנטיים חשמליים ובאותה הזדמנות גם לשפר את זרימת הדם ברגליים, את המערכת ההורמונאלית כולה ואת תפקוד מערכת העיכול כולל דלקות.


זה הרגע לטפל באין אונות

גברים מבוגרים טועים לחשוב שהטיפול באין אונות מוגבל לגילאים מסוימים. בפועל, במרפאת כאב מקצועית שעומדת בלוח זמנים וקובעת יומן טיפולים בהתאמה אישית ניתן להשיג תוצאות בכל גיל. הדגש היחיד הוא לשלב בין גלי הלם ומיטת הפולסים האלקטרו מגנטיים משתנים אך לאחר מכן לדאוג לבריאות המטופלים עם טיפולים משמרים.

אנחנו במרפאת מעיינות יכולים לפתור עבורך בעיות
אין אונות ומחכים לשמוע ממך עוד היום!ליצירת קשר ולפרטים נוספים:

טואול בניית אתרים